بانوانهمه کتب

بانوان نمونه عصرپیامبر

مشخصات کتاب

 

مختصری ازشرح کتاب

بسم الله والحمد لله والصلاه والسلام علی رسول الله وعلی آله وصحبه، ومن والاه، أمابعد:

دشمنان دین ما دانسته‌اند که زن مسلمان از بزرگ‌ترین اسباب قوت و توان در جامعه اسلامی است، از این رو شب و روز نقشه می‌کشند تا حرکتش را تباه و فلج نمایند و او را دچار فتنه و فساد سازند.

بر آنان دشوار بود که زن مسلمان از نو، علمای عامل و مجاهدان راستین را به امتش تقدیم کند، از این رو تمام سعی و تلاششان این شده که زن مسلمان را عقیم و بی‌فایده سازند تا جز نسلی بی‌هویت و دور از دین، به وجود نیاورد.

برای رسیدن به این هدف پَست، دشمنان برای فاسد کردن زن هر راهی را پیموده‌اند و همه نقشه‌ها را کشیده‌اند.

پس، قضیه‌ای به نام «قضیه حقوق زن» را مطرح کرده‌اند؛ و ادعا می‌کنند که حقوق زن نیاز به مناقشه و بررسی و دفاع دارد و زن مسلمان، مظلوم است و موجودی بی‌کار و بی‌اثر و پنهان و بی‌فایده است و به حقوقش نمی‌رسد، زیرا مرد همه ‌چیز را برای خود برمی‌گزیند و زن این‌طور نیست، و در همان وقت از هر راهی با حجاب مبارزه می‌کنند و زن را با شعار آزادی فریب می‌دهند و او را به سوی اختلاط و آمیختگی نامعقول و زشت و ناپسند فرا می‌خوانند تا وی را دچار رذیلت و فتنه سازند با این ادعا که تربیت، اصل است.

در عین حال اینان از همه مردم، فاسدتر و بیمارترند.

او را دست و پا بسته به دریا انداخت و به او گفته‌اند:

مواظب باش غرق  نشوی!

آن‌چه دل را دردمند می‌سازد و درون را اندوهگین می‌سازد این است که این نقشه خبیث بر بسیاری از مردان و زنان مسلمان پیاده و عملی شده و بسیاری از مسلمانان این سخنان پوچ و باطل را تکرار می‌کنند و فراموش کرده‌اند که زن فقط در اسلام، ارزش و احترام و کرامت واقعی خود را به دست می‌آورد.

چون زن از نظر فرد یونانی و رومانی و از نظر هندوها و یهودیان و از نظر عرب در جاهلیت، موجود بی‌ارزشی بود که حق زندگی نداشت!!!(سخن مولف)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن