فرهنگ و جامعهمطالعات اسلامی

تروریست واقعی

نویسنده:‌ مهدی بن إبراهیم

ترجمه: عبدالخالق احسان

تروریست واقعی کسی است که انسان های دارای امنیت را بترساند، زندگی شان را ناقص نموده و معیشت شان را مکدر سازد و راه های امرار معاش شان را مسدود نموده و آزادی های شان را مصادره کند و خون شان را ریختانده و ارواح شان را از اجساد جدا نماید و دارایی شان را غارت نموده و داشته های شان را مصادر نماید.

تروریست واقعی کسی است که ملت ها را محاصره نموده و به خاطر تسلیمی و فرمانبرداری از پروژه های نابودکننده و ویرانگر و خبیثانه شان، مردم را گرسنه نگهمیدارد.

تروریست واقعی کسی است که صدها و هزاران انسان بی‌‌‌گناه را در یک میدان و یا در یک حمله و یا توسط یک فتوای ناشیانه می‌‌‌کشند.

تروریست واقعی کسی است که مخالفان خویش را تکفیر نموده و خون‌‌‌های شان را به محض یک دیدگاه مخالف و یا ارتکاب گناهی مباح می‌‌‌داند.

تروریست واقعی کسی است که خود و یا پروژه خویش را به زور سرنیزه بر ملت‌‌‌ها تحمیل نموده و می‌‌‌گوید: باید از من و برنامه‌‌‌ام پیروی کنید و در غیر آن منتظر مرگ و محاصره و بند و زندان باشید.

تروریست واقعی: مفتی، سیاستمدار یا نظامی است که برای مردم می‌‌‌گوید: جز نظر و رأی من هیچ نظری نباید داشته باشید و تنها منم که راه رستگاری و سعادتمندی را برای تان می‌‌‌نمایانم.

تروریست واقعی کسی است که نعره می‌‌‌زند، فریاد می‌‌‌کشد، یاوه سرایی نموده و همه مخالفین و معارضین خود را تهدید می‌‌‌نماید، کارش وعید دادن است و هیچگاه وعده نمی‌‌‌دهد.

تروریست واقعی کسی است که نادانی، ستمگری، کینه، گمراهی و بزهکاری‌‌‌اش را پوشانیده و وارونه جلوه می‌‌‌دهند.

تروریست واقعی کسی است دارایی‌‌‌های ملت و سرزمینش را غارت نموده و به خاطر حفظ مقام و منصب‌‌‌اش در خدمت دشمنان قرار می‌‌‌دهد.

تروریست واقعی کسی است که میلیاردها پول را به قاتلان ملت‌‌‌ها و جنایتکاران جنگی می‌‌‌دهد تا انسان‌‌‌های مسکین و ضعیف را نابود سازند.

تروریست واقعی همانا انسان قاتل، ستمگر، دزد، فساد پیشه و بزهکاری است که می‌‌‌خواهد، ستمگران بر ملت‌‌‌ها حکمرانی نمایند.

تروریست واقعی کسی است که ماسک قربانی می‌‌‌پوشد و ملت‌‌‌ها قربانی شده را تروریست خطاب می‌‌‌کند.

تروریست واقعی کسی است که سرزمین‌‌‌ها را اشغال نموده و صاحبان زمین‌‌‌ها را فراری می‌‌‌دهد و از اطراف و اکناف جهان شهرک نشین می‌‌‌آورد و اگر صاحبان اصلی زمین صدای بلند کنند، از همه دیوانگان و ستمگران و طاغوتیان جهان کمک می‌‌‌خواهد.

تروریست واقعی کسی است که باطل را حق جلوه داده و حق را باطل می‌‌‌نمایاند و انسان‌‌‌های بی‌‌‌گناه را مورد اتهام قرار داده و گمان می‌‌‌کنند که کارهای خوبی انجام می‌‌‌دهند.

نمایش بیشتر

عبدالخالق احسان

ستاد عبدالخالق احسان در سال 1364 هجری شمسی در قریه آبخدایی مربوط ولسوالی کشک کهنه ولایت هرات افغانستان در یک خانواده متدین و علم دوست چشم به جهان گشود. تحصیلات ابتدایی را در زادگاهش فرا گرفته و برای ادامه تحصیل شامل دارالعلوم فخرالمدارس - هرات گردیده و در سال 1383 از صنف دوازدهم دارالعلوم فارغ گردید. در سال 1384 شامل دانشکده شرعیات دانشگاه کابل شده و در سال 1387 با دریافت مدرک لیسانس فارغ گردید. سوابق تدریس: 8 سال معلم سابق لیسه خصوصی آینده سازان . معلم دارالعلوم خصوصی شاه ولی الله دهلوی. عضو هیئت تحریر ماهنامه معرفت، ارگان نشراتی جمعیت اصلاح افغانستان دفتر ساحوی هرات ( انجمن اخلاق و معرفت ) مترجم و نویسنده

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. پس تروریست یعنی آل سعود، داعش، اسرائیل، کومله، پژاک، مجاهدین خلق، الاحوازیه، ابن تیمیه‌ای ها، بهایی ها، وهابی‌ها و دشمنان امیرالمونین علی ابن ابیطالب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن