تروریست واقعی

tarorest - تروریست واقعی


نویسنده:‌ مهدی بن إبراهیم

ترجمه: عبدالخالق احسان

تروریست واقعی کسی است که انسان های دارای امنیت را بترساند، زندگی شان را ناقص نموده و معیشت شان را مکدر سازد و راه های امرار معاش شان را مسدود نموده و آزادی های شان را مصادره کند و خون شان را ریختانده و ارواح شان را از اجساد جدا نماید و دارایی شان را غارت نموده و داشته های شان را مصادر نماید.

تروریست واقعی کسی است که ملت ها را محاصره نموده و به خاطر تسلیمی و فرمانبرداری از پروژه های نابودکننده و ویرانگر و خبیثانه شان، مردم را گرسنه نگهمیدارد.

تروریست واقعی کسی است که صدها و هزاران انسان بی‌‌‌گناه را در یک میدان و یا در یک حمله و یا توسط یک فتوای ناشیانه می‌‌‌کشند.

تروریست واقعی کسی است که مخالفان خویش را تکفیر نموده و خون‌‌‌های شان را به محض یک دیدگاه مخالف و یا ارتکاب گناهی مباح می‌‌‌داند.

تروریست واقعی کسی است که خود و یا پروژه خویش را به زور سرنیزه بر ملت‌‌‌ها تحمیل نموده و می‌‌‌گوید: باید از من و برنامه‌‌‌ام پیروی کنید و در غیر آن منتظر مرگ و محاصره و بند و زندان باشید.

تروریست واقعی: مفتی، سیاستمدار یا نظامی است که برای مردم می‌‌‌گوید: جز نظر و رأی من هیچ نظری نباید داشته باشید و تنها منم که راه رستگاری و سعادتمندی را برای تان می‌‌‌نمایانم.

تروریست واقعی کسی است که نعره می‌‌‌زند، فریاد می‌‌‌کشد، یاوه سرایی نموده و همه مخالفین و معارضین خود را تهدید می‌‌‌نماید، کارش وعید دادن است و هیچگاه وعده نمی‌‌‌دهد.

تروریست واقعی کسی است که نادانی، ستمگری، کینه، گمراهی و بزهکاری‌‌‌اش را پوشانیده و وارونه جلوه می‌‌‌دهند.

تروریست واقعی کسی است دارایی‌‌‌های ملت و سرزمینش را غارت نموده و به خاطر حفظ مقام و منصب‌‌‌اش در خدمت دشمنان قرار می‌‌‌دهد.

تروریست واقعی کسی است که میلیاردها پول را به قاتلان ملت‌‌‌ها و جنایتکاران جنگی می‌‌‌دهد تا انسان‌‌‌های مسکین و ضعیف را نابود سازند.

تروریست واقعی همانا انسان قاتل، ستمگر، دزد، فساد پیشه و بزهکاری است که می‌‌‌خواهد، ستمگران بر ملت‌‌‌ها حکمرانی نمایند.

تروریست واقعی کسی است که ماسک قربانی می‌‌‌پوشد و ملت‌‌‌ها قربانی شده را تروریست خطاب می‌‌‌کند.

تروریست واقعی کسی است که سرزمین‌‌‌ها را اشغال نموده و صاحبان زمین‌‌‌ها را فراری می‌‌‌دهد و از اطراف و اکناف جهان شهرک نشین می‌‌‌آورد و اگر صاحبان اصلی زمین صدای بلند کنند، از همه دیوانگان و ستمگران و طاغوتیان جهان کمک می‌‌‌خواهد.

تروریست واقعی کسی است که باطل را حق جلوه داده و حق را باطل می‌‌‌نمایاند و انسان‌‌‌های بی‌‌‌گناه را مورد اتهام قرار داده و گمان می‌‌‌کنند که کارهای خوبی انجام می‌‌‌دهند.


۱ دیدگاه

  1. پس تروریست یعنی آل سعود، داعش، اسرائیل، کومله، پژاک، مجاهدین خلق، الاحوازیه، ابن تیمیه‌ای ها، بهایی ها، وهابی‌ها و دشمنان امیرالمونین علی ابن ابیطالب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *