صحابه و اهل‌بیت

تکریم بی شرمانه از بازیکن هتاک پرسپولیس

نویسنده : استاد مولانا عبدالله بلوچ 

تکریم بی شرمانه از بازیکن هتاک پرسپولیس

چهار دهه از عمر نظام فعلی حاکم در ایران می گذرد، ولی باب فرایند ناسره هتاکی علیه مقدسات اهلسنت بلوکه نشده و هر چند گاهی به مناسبت های خاصی، روزنه شوم آن فتح می شود .

متأسفانه به جای برخورد قاطعانه با فرد هتاکی همچون ناسیونالیست‌ شایان مفسد و . . . که اهانت های گسترده سنگینی علیه مقدسات‌ اهلسنت در دهه نخست ماه محرم کرده است، وی توسط آخوندهای افراطی شیعی، تکریم بی شرمانه شده و به بهترین شکل از او در منازل مسکونی خود نیز میزبانی می کنند.

بروز چنین فرایند ناشایستی از برخی آخوندهای ناشی که در مقطع فعلی، واقعیت ها و چالش های داخلی و خارجی کشور را نمی شناسند، نشانگر آنست که آنها به هیچ عنوان، آنی خواهان برخورد قاطعانه با هتاکان آماتور نبوده و همواره از آنها، حمایت جانانه فیزیکی و اقتصادی کرده تا آزگار آهنگ کنش مذموم هتاکی را علیه مذاهب دیگر در بلند مدت نمایند .

اگر نگاهی پژوهشگرانه به همگی عمل های هتاکی که علیه مقدسات اهلسنت در چهار دهه، که نماد خارجی به خود اتخاذ کرده اند، انداخته شود محرز می گرد، بروز جملگی آنها از ناحیه افراد مغرض در بطن نظام کنونی حاکم در ایران، قطعا پوزیسیون سیستماتیک داشته و هرگز به صورت تصادفی، جنبه هستی به خود اخذ ننموده‌اند.

مادامی که اهلسنت، خواستار پیگیری جدی مستمر توام با بکارگیری قوه قهریه راجع به پیشگیری فرایند هتاکی های مختلف علیه مقدسات خویش از طریق قانونی و ‌. . . نباشند، هیچ گاه واکنش های منفعلانه از طریق تریبون مساجد و فضای مجازی، یارای توقف آنها را نداشته و زمینه را برای سر بلند کردن هتاکانی که تاکنون ناشناس بوده، در آتی تعیبه خواهد شد .

بنابراین، نیاز مبرم است که همگی اهلسنت در اسرع زمان، درصد حجم موضع گیری های مختلف حاد خود، چه فیزیکی باشد و چه گفتاری، علیه هتاکانی پلید بسان شایان مصلح و . . . افزایش داده تا لسان زهرآگین آنها از ابراز کلمات رکیک و هتاکی علیه مقدسات شان قطع و درس عبرتی باشد برای دیگر افرادی که به فرایند شوم هتاکی علیه مذاهب اسلامی و . . . در بلند مدت نیز روی نیاورند.

تاریخ :

۲۷ محرم ۱۴۴۰ ه – ق برابر با ۱۵ مهر ۹۷ ه – ش .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن