اخباراخبار اهل سنت

روایت یک دیدار

🌸روزهای پر التهاب تودیع و معارفه فرمانداران به پایان رسید، اما طبق مرسوم و متداول جامعه، لحظه‌های تبریکات و قُربان وصدقه رفتن های ودست به سینه ها با آمد وشد افراد متشخص وذی نفوذ و با مطرح کردن مشکلات ومعضلات جامعه بر التهاب آن افزوده است.

🔹به همین منظور علما، اعضای شورا اسلامی، شهردار، مسوول نیرو انتظامی و حوزه ی مقاومت بسیج، معتمدین، جوانان و… شهر محمدان، از این فرایند اجتماعی مستثنی نبودند، بلکه بهره ای از آن به خزینه ی اندوخته های کاری خود اضافه کردند، تا باشد راه گشای آسیب ها، معضلات ومشکلات بی حد وحصر اجتماعی ای که روزانه گریبانگیر آحاد مردم است و با آنها دست و پنجه نرم می کنند، با فرماندار منتصب دیدار کردند.

🔹در این دیدار سی دقیقه ای، ضمن تبریک سکانداری عالی ترین مقام شهرستان، به جناب حاج ابراهیم افرازه، مدیر مدرسه علوم دینی مصباح العلوم مولانا محمد شریف دهقانی، امام جمعه مولانا حقانی نیا، رئیس شورای آقای عبدالوحید درزن وشهردار مهندس دامنی با بر شمردن مشکلات معیشتی، شهری و آموزشی شهر محمدان، از جمله: قضیه آب شرب، بلاتکلیفی زمین های شهری وکمبود فضاهای آموزشی و واگذاری بزرگ راه شهید ولی فتح مرادی به شهرداری محمدان، از این ظرفیت خواستار رسیدگی و تحقق آنها شدند.

🔹با وجود اینکه دوستان درخواستهای به حق وبه جائی مطرح کردند، ظاهرا زیاد به مذاق عزیزان مسند دار خوش نیامد و به دور از انتظار و بر خلاف عُرف خوش آمدگویی تلقی شد.

🔹به نظر می رسید هنوز تب وتاب شهرستان شدن بمپور در حیطه ی افکار می چرخید؛ زیرا معلوم بود هر کدام از موثرین جامعه شهری بمپور،
از بخشدار و سرپرست فرمانداری سابق گرفته تا فرماندار فعلی و نماینده حوزه ی انتخابیه، سنگ شهرستان شدن آن را به سینه می زنند.

🔹گویا دیگران هیچ نقشی یا اصلا وجود آنها برای شان ارزشی نداشته است.
و از قرار معلوم، مردم وظرفیت های بالفعل و بالقوه ی شهر محمدان در تحقق شهرستان بودن بمپور هیچ نقشی ایفا نکرده اند.

👆به قول گفتنی: از ماست بر ماست.
⚜با این نگاه تبعیض آمیز راه به جائی نخواهیم برد.

🔹کم گفته شد زیاد بفهمید.

اقول قولی هذا و علیه التکلان

۳تیر۱۳۹۸شمسی

🔹🔹🔹🌸🌸🔹🔹🔹

نمایش بیشتر

مصباح العلوم محمدان

صفحه رسمی مدرسه علوم دینی مصباح العلوم شهر محمدان- ایرانشهر کانال تلگرام:T.me/al_mesbah1

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن