یادداشت

عذر بدتر از گناه

نویسنده: خلیل جامی

عذر بدتر از گناه

شاید این مقوله را زیاد شنیده باشید که کسی کار خطا و گناهی را انجام میدهد بعد برای اینکه کار خود را توجیه کند متوسل به عذر و بهانه های واهی و دروغی میشود که عذرش بر هیچ صراطی مستقیم نیست.

اقای شایان مصلح (مفسد) بجای اینکه خطا و گناه خودش را قبول کند و از جامعه بزرگ اهل سنت که قلبها آنها را جریحه دار کرده عذرخواهی نماید دیروز طی پیامی در فضای مجازی عذری را برای توهین های خودش آورد که مصداق مقوله بالا گردید عذر بدتر از گناه…

البته مشکل اینگونه مسائل باید ریشه ای حل شود چون از این شایان ها در کشور ما متاسفانه زیاد هستند و این نه اولین بوده و نه اخرین خواهد بود.

اما جامعه اهل سنت باید هوشیار باشند و فریب مظلوم نمایی این افراد را نخورده و تا زمان احقاق حق سر سوزنی کوتاه نیایند.

شنیده ها حاکی از آن است که مدیر عامل پرسپولیس بنابر مشکلاتی که این تیم در مسابقات آسیایی گریبانگیر آنها شده برای پادرمیانی و بخشش این فرد گستاخ که از گناه خودش توبه هم نکرده با بزرگان اهل سنت تماس هایی داشته است.

امیدواریم بزرگان ما همیشه از مصلحت کار نگیرند و باز فریب اینگونه افراد را نخورند چون جامعه اهل سنت خواستار مجازات علنی این فرد گستاخ و هتاک هستند و به مانند جوانان اهل سنت که در چنین مواردی مجازات های شدیدی میشوند باید این فرد هم به مانند آنها مجازات شود.

به امید اجرای عدالت

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن