یادداشت

محرم ماه حرمت نه بى‌حرمتى

متاسفانه در ماه محرم کلیپ‌هایى در فضاى مجازى پخش مى‌شود که در آن افرادى در غلاف آدم در توهین و تهمت به همسران پاک پیامبر صلی الله علیه وسلم و خلفاى راشدین عرعر مى‌کنند و با این کار تمام ارزش‌هاى دینى، اجتماعى و انسانى را زیر پا مى‌گذارند.
باز جاى تعجب است که مشتى از مردم حضور درین مجالس را عبادت و ثواب مى‌دانند و بى‌ادبان را تشویق مى‌کنند.
در سابق یزیدیان در ماه محرم، تمام ارزش‌ها را زیر پا گذاشتند و خون پاکان را ریختند و وحدت امت اسلامى را بهم زدند، الآن به دنبال آنان برخى در همان صف ایستاده‌اند و همه ارزشها را زیر پا مى‌گذارند تا آبروى پاکان صدر اسلام را بریزند و وحدت مسلمانان را بهم زنند.
براستى که ستارگان خورشید نبوت از پف هتاکان، خاموش و حتى کم نور نمى‌شوند.
شمع حق را پف کنی تو ای عجوز /٭/ هم تو سوزی هم سرت ای گنده‌پوز
کی شود دریا ز پوز سگ نجس /٭/ کی شود خورشید از پف منطمس
با نادانى این افراد فاصله بین دو مذهب و در نتیجه شگاف بین ملت عزیز ایران ایجاد مى‌شود و…
انتظار جامعه اهل سنت ایران و جهان اسلام آن است که وزارت فرهنگ و ارشاد و مراجع عظام و روشنفکران دانشگاهى و صدا و سیماى ملى و دانشگاه تقریب مذاهب و مجمع تقریب مذاهب اسلامى این گونه حرکات را بر مبناى آموزه‌هاى قرآن و نبوى و فتوى مقام معظم رهبرى به شدت محکوم کنند و مسئولین قضایى با هتاکان ماه محرم برخورد سریع و مضاعف بنمایند.

نمایش بیشتر

عبدالحکیم سیدزاده

مدرس مدرسه دینی عین العلوم گشت مدیر مجلس علمی عین العلوم گشت نویسنده مترجم محقق

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام بنده به عنوان یک شیعه دوازده امامی و پیرو مذهب جعفری تمام اهانت ها به خلفا راشدین و همسران پیامبر (ص) را محکوم و اعلام می کنم کسی که به اعتقادات اهل سنت اهانت کند شیعه نیست بلکه قاتل شیعه و قاتل مسلمانان است.اینان شیعیان انگلیسی و آمریکائی هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن