درباره ما

همان‌گونه که مستحضر هستید در طی این چند دهه، دنیای مجازی با سرعتی برق آسا پا به زندگی مردم گذاشته و اینترنت جزء لاینفک زندگی مردم قرار گرفته است.در این مجال، رسانه ها و سایت های غربی با تبلیغات گسترده و زیبا جلوه دادن فرهنگ منحط غیراسلامی در صدد سلب ایمان مردم و تضییع اوقات آنان درآمده اند. پس می‌طلبد که فعالان عرصه دینی ما با ارائه رسانه های مذهبی و اسلامی مردم را از انحطاط باز دارند و به نشر فضایل اخلاقی اسلامی و دیگر آموزه‌های دین مبین اسلام بپردازند. اینک دانشنامه اسلامی اهل سنت با نام «تبیین» ،با رویکرد اعتدالی گامی مثبت و فراتر برداشته است و مدتی از آغاز فعالیت رسمی خود را می‌گذراند. هدف از راه‌اندازی دانشنامه اسلامی تبیین معرفی دین مبین اسلام با رویکرد اعتدالی و داشتن وب‌سایتی جامع و متنوع در خور اهل سنت می‌باشد. در طول فعالیت سایت تبیین از شروع فعالیت تا کنون استقبال وافری از سوی مردم داشته است.

سایت تبیین در دو بعد مادی و معنوی نیازمند کمک و همیاری است.

۱- در بعد معنوی معرفی وبسایت تبیین به دوستان و آشنایان و چنانچه دارای سایت و یا وبلاگ هستید،قرار دادن بنر های حمایتی در آن و انتشار مطالب سایت در فضای مجازی. هم چنین سایت پذیرای گرم نوشته و مقالات شما می باشد.

۲- در بعد مادی نیز پرتال تبیین با توجه به حجم فعالیت ها و نیازها (سخت افزاری و نرم افزاری) نیاز به حمایت مالی دارد تا بتواند کم کم روی پای خودش بایستد و هم اینک ۶ نفر علاقمند به صورت پاره وقت به فعالیت روی سایت مشغول هستند که نیاز به حمایت دارند. بنابراین، خواهشمند است که ضمن حمایت، از خیران برای کمک به این سایت دعوت به عمل آورید، تا سایت به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

ارتباط با ما: ۰۹۱۵۲۱۲۵۶۸۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن